FFW English Program

İlk Adım Çocuk Akademi

Okul Öncesi Çocuklar İçin İngilizce

Kids Time İngilizce eğitim programlarının amacı 3-6 yaş grubundaki öğrencilerin uluslararası bir standartta İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır.

Kids Time İngilizce eğitimleri uzman Türk İngilizce Eğitmenlerden oluşan eğitmen kadrosu tarafından çocuklarımızın dili en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak üzere, tam donanımlı ve modern sınıflarda verilmektedir.

Kids Time İngilizce eğitim programlarında tüm eğitim materyalleri  öğrencilerin gelişimleri doğrultusunda  kaynaklarla  desteklenmektedir.

Bu yaş grubu çocuklarına dinleme ve konuşma becerilerini kazandırabilmek için drama ve sanat etkinlikleri yardımıyla İngilizce kelimeler ve temel iletişim kurmaya yönelik İngilizce cümleler öğretilmektedir .Sınıfta sadece İngilizce konuşan öğretmenin desteğiyle çocukların İngilizce duymaya alışmaları beklenmektedir.Bunun dışında ,dinletilen İngilizce videolar eşliğinde öğrendiklerini görsellerle pekiştirmeleri sağlanır.

Cumartesi günleri eğitimimiz saat 10:00 – 12:00 arasındadır.

Ayrıntılı bilgi için 0212 211 2999 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İlköğretim Grubu

Çocuklar için  İngilizce eğitim programlarının amacı 7-13 yaş grubundaki ilkokul 1. sınıftan orta öğretim 4. sınıflara kadar okuyan öğrencilerin uluslararası bir standartta İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır.

Çocuklar için İngilizce eğitimleri, bu yaş grubuna yönelik eğitimlerde amacımız çocuklarımızın dili en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak

Junior Time İngilizce eğitim programlarında ilk ve ortaöğretim müfredatı ile uyumlu, kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Tüm eğitim materyalleri öğrenciler eğitime başladıklarında verilmekte ve öğrencilerin gelişimleri doğrultusunda ek kaynaklarla da desteklenmektedir.

Sınıflar maksimum 10 kişiden oluşmaktadır.

Cumartesi günleri eğitimimiz saat 14:00 – 16:00 arasındadır.

Ayrıntılı bilgi için 0212 211 2999 numaralı telefonu arayabilirsiniz.